top of page
 • Скажіть, що найскладніше у роботі лікаря-ін'єкціоніста?
  Найскладніше – почати працювати, я вважаю. Потім уже все йде значно легше. Зрозуміти психологію пацієнта та навчитися контролювати процес роботи теж складно, але необхідно. Для цього треба постійно вчитися.
 • Чому ви вважаєте свою техніку такою універсальною?
  З практики: на пацієнта у клініці я маю 15-20 хвилин часу. Мені довелося розробити техніку швидку, безпечну та красиву, адже ми маємо рейтинги лікарів за відгуками. І щоб щоразу не думати, як тут колоти? Тому що на це просто нема часу. І поступово відшліфувала «універсал».
 • Чому я повинен вибрати вас з усього різноманіття пропозицій?
  Тому що я практик, і з великої літери П. Я не з тих, хто тільки теоретично підкований, всі мої напрацювання – результат багатьох ін'єкцій. Весь матеріал даю стисло і конкретно, без «води». Багато хто викладає більше заради самолюбування, а не по справі, на жаль. Тепер у вас є можливість побачити й інший підхід – раціональний та практичний.
 • Що я зможу робити після проходження вашого курсу з Ботоксу, губ, об'ємної корекції?
  Насамперед, спокійно та впевнено виконувати лікування та профілактику зморшок перенісся, чола та зони навколо очей. Це найзатребуваніші і добре оплачувані зони корекції. Навчу бачити правильні точки ін'єкцій та не боятися ускладнень Зможете робити акуратні та красиві губи, без страху асиметрій та невдоволення клієнтів – викладаю універсальну техніку «Три варіанти». Навчіться робити вічно-вилицю зону і підборіддя, що є найважливішим кроком до Фулл Фейс корекції. Без води, без мудростей. Сухий залишок важливих кроків.
 • Чи можливо оплатити навчання частинами чи в розстрочку?
  Ви матимете можливість внести повну оплату та отримати бонуси, а також сплатити курс внесенням половини оплати або в розстрочку на три платежі
bottom of page